Blog

Hero

Wywóz gruzu, worki Big Bag Warszawa Ursynów

23 lutego 2023
 • Wywóz gruzu
worki na gruz BigBag

Dzielnicę Ursynów, znaną z zielonych przestrzeni i dynamicznie rozwijającej się infrastruktury, charakteryzuje równie wielka troska o środowisko i porządek. W kontekście ciągłych inwestycji i prac budowlanych, nieodzownym elementem stają się worki Big Bag, które odgrywają kluczową rolę w efektywnym i uporządkowanym usuwaniu odpadów budowlanych.

Wykorzystanie worków Big Bag w procesie remontowania mieszkań, domów czy obiektów użyteczności publicznej na Ursynowie przyczynia się do znaczącej redukcji ryzyka zanieczyszczenia otoczenia. Ich duża pojemność i trwałość umożliwiają mieszkańcom skuteczne segregowanie i usuwanie odpadów, co sprzyja lepszej organizacji prac remontowych oraz przyspiesza ich przebieg.

Dodatkowo, łatwy dostęp do worków Big Bag na Ursynowie zapewnia ich szerokie zastosowanie nie tylko wśród firm budowlanych, ale również wśród indywidualnych inwestorów. Dzięki temu mieszkańcy mogą nie tylko dbać o estetykę swojego najbliższego otoczenia, ale także aktywnie przyczyniać się do ochrony środowiska na swoim terenie.

Wywóz gruzu Ursynów

Zapewniamy profesjonalny wywóz gruzu i odpadów budowlanych, dostosowane do unikalnych potrzeb każdej inwestycji w całej Warszawie, w tym w dzielnicy Ursynów. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpiecznego i efektywnego usuwania różnych typów odpadów budowlanych:

 • Wywóz gruzu czystego: Nasz zespół zajmuje się usuwaniem odpadów budowlanych, takich jak cegły, tynki, resztki murarskie, dachówki, a także ograniczone ilości ceramiki. Zapewniamy, że Twój teren budowy pozostanie czysty i uporządkowany.
 • Wywóz gruzu zmieszanego: Realizujemy transport gruzu, który może zawierać do 5% materiałów niebudowlanych, takich jak ceramika, złom, drewno, tworzywa sztuczne, opakowania PET, szkło oraz folie malarskie, przy zachowaniu minimalnych zanieczyszczeń.
 • Wywóz odpadów poremontowych: Skupiamy się na usuwaniu odpadów remontowych, w tym płyty kartonowo-gipsowe, styropian, drewno, złom, tworzywa sztuczne, opakowania PET, folie malarskie, worki po materiałach budowlanych oraz siatki montażowe zanieczyszczone tynkiem.
 • Wywóz odpadów specjalnych: Specjalizujemy się w usuwaniu odpadów wymagających szczególnej uwagi, takich jak wełna mineralna czy papa, zawsze zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

W naszej ofercie wywozu gruzu znajdują się; worki Big Bag i kontenery na gruz i odpady budowlane Warszawa Ursynów

 • Worki Bi gBag 1 m3– sprawdzi się przy niewielkich remontach, bez wyburzania ścian i wynoszenia gabarytów, np. przy skuwaniu płytek, pracach ogrodowych; kilka worków BigBag może zastąpić kontener w miejscach o ograniczonej przestrzeni;
 • kontener 2 m3 – podobnie jak BigBag, sprawdzi się przy małych pracach remontowych, jednak dzięki większym wymiarom może zmieścić również niewielkie meble lub inne gabaryty;
 • kontener 3 m3 – to pojemność odpowiednia przy niezbyt dużych remontach, w których przewidziane jest wyburzanie ściany działowej lub kucie ścian w celu poprowadzenia nowych instalacji;
 • kontener 5 m3 – taki kontener sprawdza się podczas dużych remontów (np. kapitalnego remontu mieszkania lub domu);
 • kontener 7 m(otwarty lub kryty) – zalecamy go osobom, które prowadzą remont domu jednorodzinnego lub mieszkania o dużym metrażu, 
 • kontener 9 m3 – najczęściejznajduje zastosowanie na placach budowy lub przy generalnych remontach dużych domów i budynków gospodarczych;
 • kontener 18 m3 – największy z oferowanych przez nas kontenerów to rozwiązanie na profesjonalne budowy, z zapotrzebowaniem na wywóz dużych gabarytów lub bardzo dużych ilości odpadów.

Big bag czy kontener?

Worek big bag wybierz, gdy:

 • planujesz mniejszy remont mieszkania lub domu albo remont pojedynczych pomieszczeń, 
 • nie masz wystarczająco dużo miejsca na ustawienie kontenera, 
 • chcesz wydać mniej pieniędzy.

Postaw na kontener, jeśli:

 • szykuje się duży remont i dużo prac rozbiórkowych, 
 • chcesz mieć swobodę w wyrzucaniu odpadów o różnych rozmiarach i kształtach,
 • masz wystarczająco dużo miejsca na ustawienie kontenera.

Jak zamówić worek big bag?

Żeby zamówić worek big bag, musisz:

 1. Jeśli szukasz firmy działającej w Warszawie, to zapraszamy do kontaktu z nami.
 2. Powiemy, jakie odpady możesz wrzucać do worka.
 3. Wyznacz miejsce, w którym stanie worek (Ważne! Jeśli chcesz ustawić worek na terenie, który nie należy do Ciebie – np. przed blokiem, przy chodniku czy ulicy – musisz uzyskać zgodę gminy, spółdzielni czy wspólnoty i dowiedzieć się, w którym miejscu dozwolone będzie ustawienie worka).
 4. Umów się na konkretny dzień dostarczenia worka oraz na termin jego odbioru (będziesz mógł przedłużyć czas postoju worka).

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami z całej Warszawy i okolic. Firmom remontowo-budowlanym, które nawiązują z nami stałą współpracę, oferujemy znaczne rabaty cenowe. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

Inne aktualności z tej kategorii

worki bigbag na gruz
6 grudnia 2023
 • Kontenery na gruz

Worki Big Bag a ekologia

Branża budowlano-remontowa nie jest bez wpływu na środowisko naturalne. Warto więc zmniejszać emisję gazów cieplarnianych oraz redukować ilość odpadów tam, gdzie to możliwe. Sprawdź, jak […]

Czytaj więcej

Lokalizacje w Warszawie (wszystkie dzielnice) i okolicach: