Blog

Hero

Kontenery na odpady Ząbki

21 sierpnia 2023
  • Kontenery na gruz

Ząbki – wywóz gruzu, kontenery Firma KRYMAR oferuje wywóz gruzu w Ząbkach oraz w okolicznych miejscowościach np Warszawa, Marki, Wołomin, Tłuszczu czy Legionowo.

Usługi wywozu gruzu, odpadów po budowie i remoncie oraz innych śmieci innych niż komunalne świadczymy w każdy dzień tygodnia i działamy szybko – 99% zamówień realizujemy tego samego dnia. Dyspozycje przyjmujemy 7 dni w tygodniu.

W KRYMAR możesz liczyć na obsługę zamówień przez wykwalifikowanych specjalistów i kierowców i wysoką dyspozycyjność. W Ząbkach i okolicach udostępniamy ponad 1000 kontenerów o różnej pojemności a także worki Big Bag.

Kontenery na śmieci w Ząbki – jakie odpady wywozimy

Z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby prywatne (które prowadzą remont mieszkania lub budowę domu), jak i przedsiębiorcy. Udostępniamy kontenery o pojemności od 1m3 do nawet 18m3 i gwarantujemy efektywną logistykę dotyczącą dostawy oraz odbioru odpadów.

Klientom indywidualnym w Ząbkach i okolicach polecamy zarówno kontenery przeznaczone na konkretne rodzaje odpadów (np. gruz tzw. czysty, odpady drewniane), jak i kontenery na odpady mieszane. Do tych ostatnich można wyrzucać praktycznie wszystkie charakterystyczne odpady generowane w trakcie remontów lub budów: resztki materiałów budowlanych, elementy wyposażenia wnętrz, odpady zielone, a także ziemię czy gruz.

Z kolei dla przedsiębiorstw proponujemy kontenery na odpady przemysłowe, w tym resztki produkcji, odpady budowlane, surowce wtórne, oraz odpady specjalne, które zutylizujemy w sposób zgodny z normami ochrony środowiska.

Kontenery w Ząbkach – nawiąż z nami współpracę Działamy kompleksowo: oferujemy kontenery, dostarczamy je bezpośrednio na teren inwestycji i zajmujemy się ich odbiorem, kiedy są już pełne. Dbamy o terminowość – realizujemy odbiór odpadów zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, a w sytuacji pilnej potrafimy dotrzeć na miejsce nawet przed czasem.

Chętnie doradzamy również w kwestii optymalnych rozwiązań dla konkretnego zlecenia. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego wywozu odpadów w Ząbkach i okolicach, nawiąż z nami współpracę. Kontenery KRYMAR dostępne są również do zamówienia online.

Pojemność kontenera – Najczęściej przyjmuje się następujące zasady:

  • BigBag 1 m3– sprawdzi się przy niewielkich remontach, bez wyburzania ścian i wynoszenia gabarytów, np. przy skuwaniu płytek, pracach ogrodowych; kilka worków BigBag może zastąpić kontener w miejscach o ograniczonej przestrzeni;
  • kontener 2 m3 – podobnie jak BigBag, sprawdzi się przy małych pracach remontowych, jednak dzięki większym wymiarom może zmieścić również niewielkie meble lub inne gabaryty;
  • kontener 3 m3 – to pojemność odpowiednia przy niezbyt dużych remontach, w których przewidziane jest wyburzanie ściany działowej lub kucie ścian w celu poprowadzenia nowych instalacji;
  • kontener 5 m3 – taki kontener sprawdza się podczas dużych remontów (np. kapitalnego remontu mieszkania lub domu);
  • kontener 7 m(otwarty lub kryty) – zalecamy go osobom, które prowadzą remont domu jednorodzinnego lub mieszkania o dużym metrażu, 
  • kontener 9 m3 – najczęściejznajduje zastosowanie na placach budowy lub przy generalnych remontach dużych domów i budynków gospodarczych;
  • kontener 18 m3 – największy z oferowanych przez nas kontenerów to rozwiązanie na profesjonalne budowy, z zapotrzebowaniem na wywóz dużych gabarytów lub bardzo dużych ilości odpadów.

Ząbki ok Warszawy

Inne aktualności z tej kategorii

worki na gruz BigBag
13 lutego 2023
  • Wywóz gruzu

Wywóz gruzu, worki Big Bag Warszawa Bemowo

Odpady budowlane i remontowe nie kwalifikują się do wspólnego wywozu z codziennymi śmieciami gospodarstw domowych. Wymaga się od właścicieli nieruchomości, aby na własną rękę zorganizowali […]

Czytaj więcej

Lokalizacje w Warszawie (wszystkie dzielnice) i okolicach: