Wywóz gruzu, odpadów

Hero contact

Wywóz gruzu i odpadów: Warszawa i województwo mazowieckie

Już od 20 lat specjalizujemy się w usługach porządkowych, zapewniając osobom prywatnym oraz firmom z Warszawy i województwa mazowieckiego niezawodną usługę wywozu gruzu, odpadów remontowo-budowlanych oraz innego rodzaju śmieci stałych. Współpracujemy z firmami budowlanymi, zespołami fachowców, specjalistami ds. remontów i inwestycji – czyli Klientami, którzy wytwarzają duże ilości odpadów – a także z Mazowszanami, którzy odnawiają swoje lokale lub budują wymarzone domy, domki letniskowe i inne elementy architektury, generując niewielkie ilości gruzu i odpadów budowlano-remontowych.

Nasza oferta wywozu gruzu i odpadów jest odpowiednia dla każdego, bez względu na skalę realizowanego przedsięwzięcia. Podstawimy kontener na odpady w dowolne miejsce w Warszawie lub okolicach i odbierzemy gruz oraz odpady we wskazanym terminie.

Wszystkie podane ceny są netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wywóz śmieci remontowo-budowlanych: kompleksowo i niezawodnie

Konieczność wynajęcia kontenera na gruz lub zamówienia usługi wywozu śmieci u wielu osób – zwłaszcza niedoświadczonych, zajmujących się jedynie remontem własnego mieszkania czy domu – powoduje stres. Klienci obawiają się, że będą musieli zadbać o szereg spraw związanych z odpadami. Niepotrzebnie! Wywóz gruzu może być łatwy i szybki. Zwłaszcza z nami! Krymar zapewnia Ci kompleksową obsługę, ograniczając Twoje zaangażowanie do niezbędnego minimum.

Nasi fachowcy zajmują się:

  • Załadunkiem gruzu i innych odpadów do kontenera.
  • Wywozem śmieci – z dowolnego miejsca na terenie Warszawy i okolic.
  • Rozładunkiem i utylizacją odpadów remontowo-budowlanych.

Wywóz odpadów i gruzu – 20 lat doświadczenia

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży porządkowej sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby Klientów. Wiemy, na co warto zwrócić uwagę, planując wywóz odpadów remontowo budowlanych i z chęcią doradzamy naszym Klientom optymalne, najkorzystniejsze cenowo i najbardziej komfortowe rozwiązania. Wiele lat działalności pozwoliło nam zdobyć zaufanie setek Klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego. Ich satysfakcja jest najlepszą rekomendacją dla naszej firmy.

Firmę Krymar tworzy zespół doświadczonych profesjonalistów, gotowych dostarczać usługę na najwyższym poziomie. Na satysfakcję naszych Klientów pracuje również nowoczesny i niezawodny sprzęt. Oferowane przez nas kontenery oraz worki Big Bag wyróżniają doskonałą jakością wykonania i wytrzymałością. Flota samochodów pozwala nam sprawnie realizować wywóz gruzu i odpadów na terenie wszystkich dzielnic Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

Kontakt z nami:

Oferta dopasowana do potrzeb

Naszym Klientom oferujemy możliwość skorzystania z różnych rozmiarów kontenerów oraz worków Big Bag. Jeżeli nie wiesz, ile gruzu i odpadów może zostać wygenerowane na Twojej budowie, porozmawiaj z naszym przedstawicielem. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie, dostarczymy je w wyznaczone miejsce i zajmiemy się wywozem odpadów.

Wywóz gruzu – szybko i niezawodnie

Nie masz czasu do stracenia? Z nami go nie stracisz. Pracujemy 7 dni w tygodniu, dostarczając kontenery w wyznaczone miejsce na terenie Warszawy lub województwa mazowieckiego w ciągu 24 godzin. Po umówionym czasie odbieramy kontener i utylizujemy śmieci.

Wywóz i kompleksowa obsługa odpadów remontowo-budowlanych

Firma Krymar specjalizuje się w usługach porządkowych i obsłudze odpadów remontowo-budowlanych. Naszym Klientom oferujemy możliwość najmu kontenera na gruz lub worków typu Big Bag oraz wywóz odpadów, realizowany na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Korzystając z naszej oferty, możesz w łatwy i bezpieczny sposób pozbyć się gruzu i innych odpadów, które powstają podczas remontu lub budowy i nie mogą zostać wyrzucone do kontenerów Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania. Nasi specjaliści pomagają dopasować rozmiar kontenera do indywidualnych potrzeb oraz do rodzaju odpadów, jakie mają zostać w nim umieszczone. Oferujemy m.in.:

  • Kontenery na gruz
  • Kontenery na wełnę mineralną i styropian
  • Kontenery na ziemię
  • Kontenery na złom
  • Kontenery na odpady wielkogabarytowe, np. meble

Kody odpadów Krymar – co odbieramy?

Oto lista kodów odpadów (BDO), które zgodnie z decyzją środowiskową Prezydenta Miasta możemy od Państwa odbierać.

Lokalizacje w Warszawie (wszystkie dzielnice) i okolicach: