Blog

Hero

Kontenery na gruz Piaseczno 

11 lipca 2023
 • Kontenery na gruz
wywóz gruzu kontener na gruz Piaseczno

Wywóz gruzu i wynajem kontenerów w Piasecznie

Bez względu na to, jaki rodzaj prac budowlanych lub remontowych planujesz, jedno jest pewne – na miejscu będzie zbierał się gruz lub inne odpady, z którymi trzeba będzie sobie skutecznie poradzić. Nawet jeżeli planujesz pozornie niewielki remont kawalerki lub wybranych pomieszczeń w swoim domu, najprawdopodobniej niezbędny okaże się wynajem kontenera i wywóz gruzu z Piaseczna. Stresuje Cię ta perspektywa? Niepotrzebnie! Sprawdź, jak łatwo możesz zorganizować wywóz gruzu współpracując z naszą firmą.

Odpady remontowo-budowlane

Odpady remontowo-budowlane powstają przy większości prac. Wystarczy, że skuwasz kafle, wymieniasz armaturę, stolarkę, wyburzasz ścianki działowe czy wymieniasz instalacje, by generować śmieci. Zwykle w bardzo dużej ilości.

Dlaczego gruz i odpady remontowo-budowlane wyróżnia się na tle innych śmieci? Przede wszystkim dlatego, że nie można wyrzucić ich do śmietnika – niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym i sam napełniasz swoje kubły, czy korzystasz z kontenerów komunalnych na terenie jednego z osiedli w Piasecznie. Wyrzucenie odpadów remontowo-budowlanych w miejscu, które nie jest do tego przeznaczone, może skutkować nałożeniem grzywny w wysokości nawet kilku tysięcy złotych.

Jedynym sposobem na to, by legalnie pozbyć się ich we własnym zakresie, jest dostarczenie odpadów do PSZOK przy ulicy Technicznej w Piasecznie. Niestety, zwykle wymaga to specjalistycznego pojazdu, odpowiedniego do przewozu ciężkiego i problematycznego załadunku. 

Co zalicza się do odpadów remontowo-budowlanych? Spójrz:

 • Gruz czysty – do tej grupy zalicza się odpady betonowe (powstałe przy rozbiórkach lub wyburzaniu ścian działowych), cegły oraz ziemię pozbawioną zanieczyszczeń i domieszki innych odpadów.
 • Gruz mieszany – to kategoria, w której mieszczą się wspomniane wyżej odpady, a także płyty kartonowo-gipsowe, styropian, płytki ceramiczne, terakota, elementy armatury łazienkowej.
 • Gruz zanieczyszczony odpadami remontowo-budowlanymi – to grupa, w której oprócz czystego gruzu, znajdują się fragmenty tynku, paneli podłogowych i ściennych, odpady złomowe, a także różnorodne opakowania po materiałach budowlanych (w tym folie malarskie).
 • Odpady inne – to drewno, szkło, elementy wyposażenia lokali (w tym wszelkiego rodzaju meble, elektrośmieci), plastik, styropian.
 • Odpady zielone – do grupy tej zalicza się gruz zanieczyszczony przez odpady biodegradowalne pochodzące z budowy, takie jak gałęzie, trawę, liście.

Korzystając z powyższego zestawienia, możesz zastanowić się, jakie rodzaje odpadów remontowo-budowlanych powstaną na Twojej budowie. Pozwoli to nam lepiej dopasować naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Uwaga! Koniecznie poinformuj naszych pracowników, jeżeli planujesz wyrzucić do kontenera materiały potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia i środowiska, takie jak eternit, azbest czy papa.

Wywóz gruzu – Piaseczno i okolice

Najlepszym sposobem na pozbycie się gruzu oraz innych śmieci remontowo-budowlanych w Piasecznie jest skorzystanie z profesjonalnych usług. Nasza firma zapewnia możliwość wygodnego, bezpiecznego i w pełni legalnego wywozu odpadów. 

Współpracując z nami możesz w pełni skupić się na prowadzonym remoncie – bez obaw o składowanie gruzu, organizowanie transportu czy wyszukiwanie odpowiedniego miejsca do utylizacji. Nie musisz martwić się o kwestie prawne i ewentualne mandaty – wszystko odbywa się w pełni legalnie, zgodnie z przyjętymi normami i poszanowaniem dla środowiska naturalnego. 

Jak nawiązać współpracę z Krymar i zorganizować wywóz gruzu w Piasecznie? To prostsze niż może się wydawać:

 • Określ – na tyle, na ile to możliwe – jaka ilość odpadów może powstać na Twojej budowie. Jeżeli nie wiesz, jak się za to zabrać, skorzystaj z pomocy naszych konsultantów. Pomogą Ci oszacować, jak wiele śmieci może wygenerować Twój projekt.
 • Wskaż, jakiego rodzaju odpady mają trafić do kontenerów. Polecamy sugerować się klasyfikacją, którą przedstawiliśmy we wcześniejszej części artykułu. 
 • Zastanów się, jaka konfiguracja kontenerów sprawdzi się najlepiej na terenie prac remontowo-budowlanych. Jeżeli obszar jest duży, optymalnym wyborem może być ustawienie kilku mniejszych kontenerów we wskazanych punktach (zamiast jednego dużego kontenera). Zapoznaj się z naszą ofertą kontenerów na gruz w Piasecznie.
 • Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami i zamów kontener na wynajem. Dostarczymy go w wybrane miejsce w Piasecznie (lub w inne miejsce w województwie mazowieckim), w umówionym dniu i godzinie.
 • Z kontenera możesz korzystać przez 2 tygodnie. Po tym czasie możliwe jest przedłużenie najmu na kolejny okres. 
 • We wskazanym terminie organizujemy wywóz gruzu – nasi pracownicy zabierają zapełniony kontener i zajmują się utylizacją jego zawartości.

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami z Piaseczna i okolic. Firmom remontowo-budowlanym, które nawiązują z nami stałą współpracę, oferujemy znaczne rabaty cenowe. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

Inne aktualności z tej kategorii

17 listopada 2023
 • Kontenery na gruz
 • Wynajem kontenerów

Kontenery na gruz Wołomin

Jesteśmy tu, aby docenić Twój czas i zapewnić Ci wygodę w zarządzaniu odpadami. Nasza firma oferuje wywóz odpadów przez 7 dni w tygodniu, dostępny na […]

Czytaj więcej

Lokalizacje w Warszawie (wszystkie dzielnice) i okolicach: