Blog

Hero

Wywóz gruzu, worki Big Bag Warszawa Wilanów

21 lutego 2023
 • Wywóz gruzu
worki na gruz BigBag

Wilanów, prestiżowa dzielnica Warszawy, słynie z dbałości o swoje otoczenie i zaangażowania mieszkańców w zachowanie czystości i estetyki. W kontekście licznych remontów i prac modernizacyjnych, worki Big Bag zyskały na znaczeniu jako kluczowy element w procesie uporządkowanego usuwania odpadów budowlanych.

Zastosowanie worków Big Bag w remontach mieszkań, domów i obiektów publicznych w Wilanowie pozwala na zminimalizowanie ryzyka zanieczyszczenia i negatywnego wpływu na środowisko. Dzięki ich dużej pojemności i wytrzymałości, mieszkańcy mogą efektywnie gromadzić i wywozić odpady, co znacząco ułatwia organizację prac i przyspiesza postępy remontów.

Ponadto, łatwość dostępu do worków Big Bag w Wilanowie sprawia, że są one powszechnie stosowane nie tylko przez profesjonalne firmy budowlane, ale również przez indywidualnych właścicieli nieruchomości.

Wywóz gruzu Wilanów

Oferujemy profesjonalne usługi wywozu odpadów budowlanych, dostosowane do unikalnych potrzeb każdej inwestycji, dostępne w całej Warszawie, w tym w dzielnicy Wilanów. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpiecznego i efektywnego usuwania różnych typów odpadów budowlanych:

 • Wywóz gruzu czystego: Nasz zespół zajmuje się usuwaniem odpadów budowlanych, takich jak cegły, tynki, resztki murarskie, dachówki, a także ograniczone ilości ceramiki. Zapewniamy, że Twój teren budowy pozostanie czysty i uporządkowany.
 • Wywóz gruzu zmieszanego: Realizujemy transport gruzu, który może zawierać do 5% materiałów niebudowlanych, takich jak ceramika, złom, drewno, tworzywa sztuczne, opakowania PET, szkło oraz folie malarskie, przy zachowaniu minimalnych zanieczyszczeń.
 • Wywóz odpadów poremontowych: Skupiamy się na usuwaniu odpadów remontowych, w tym płyty kartonowo-gipsowe, styropian, drewno, złom, tworzywa sztuczne, opakowania PET, folie malarskie, worki po materiałach budowlanych oraz siatki montażowe zanieczyszczone tynkiem.
 • Wywóz odpadów specjalnych: Specjalizujemy się w usuwaniu odpadów wymagających szczególnej uwagi, takich jak wełna mineralna czy papa, zawsze zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Nasza firma zapewnia terminową i profesjonalną obsługę wywozu odpadów z Wilanowa i okolic, dostosowując się do specyficznych potrzeb każdego z naszych Klientów. Wybierając nasze usługi, gwarantujesz sobie spokój ducha oraz utrzymanie czystości i porządku na swoim placu budowy.

W naszej ofercie wywozu gruzu znajdują się; worki Big Bag i kontenery na gruz i odpady budowlane Warszawa Wilanów

 • Worki Bi gBag 1 m3– sprawdzi się przy niewielkich remontach, bez wyburzania ścian i wynoszenia gabarytów, np. przy skuwaniu płytek, pracach ogrodowych; kilka worków BigBag może zastąpić kontener w miejscach o ograniczonej przestrzeni;
 • kontener 2 m3 – podobnie jak BigBag, sprawdzi się przy małych pracach remontowych, jednak dzięki większym wymiarom może zmieścić również niewielkie meble lub inne gabaryty;
 • kontener 3 m3 – to pojemność odpowiednia przy niezbyt dużych remontach, w których przewidziane jest wyburzanie ściany działowej lub kucie ścian w celu poprowadzenia nowych instalacji;
 • kontener 5 m3 – taki kontener sprawdza się podczas dużych remontów (np. kapitalnego remontu mieszkania lub domu);
 • kontener 7 m(otwarty lub kryty) – zalecamy go osobom, które prowadzą remont domu jednorodzinnego lub mieszkania o dużym metrażu, 
 • kontener 9 m3 – najczęściejznajduje zastosowanie na placach budowy lub przy generalnych remontach dużych domów i budynków gospodarczych;
 • kontener 18 m3 – największy z oferowanych przez nas kontenerów to rozwiązanie na profesjonalne budowy, z zapotrzebowaniem na wywóz dużych gabarytów lub bardzo dużych ilości odpadów.

Big bag czy kontener?

Worek big bag wybierz, gdy:

 • planujesz mniejszy remont mieszkania lub domu albo remont pojedynczych pomieszczeń, 
 • nie masz wystarczająco dużo miejsca na ustawienie kontenera, 
 • chcesz wydać mniej pieniędzy.

Postaw na kontener, jeśli:

 • szykuje się duży remont i dużo prac rozbiórkowych, 
 • chcesz mieć swobodę w wyrzucaniu odpadów o różnych rozmiarach i kształtach,
 • masz wystarczająco dużo miejsca na ustawienie kontenera.

Jak zamówić worek big bag?

Żeby zamówić worek big bag, musisz:

 1. Jeśli szukasz firmy działającej w Warszawie, to zapraszamy do kontaktu z nami.
 2. Powiemy, jakie odpady możesz wrzucać do worka.
 3. Wyznacz miejsce, w którym stanie worek (Ważne! Jeśli chcesz ustawić worek na terenie, który nie należy do Ciebie – np. przed blokiem, przy chodniku czy ulicy – musisz uzyskać zgodę gminy, spółdzielni czy wspólnoty i dowiedzieć się, w którym miejscu dozwolone będzie ustawienie worka).
 4. Umów się na konkretny dzień dostarczenia worka oraz na termin jego odbioru (będziesz mógł przedłużyć czas postoju worka).

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami z całej Warszawy i okolic. Firmom remontowo-budowlanym, które nawiązują z nami stałą współpracę, oferujemy znaczne rabaty cenowe. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

Inne aktualności z tej kategorii

worki bigbag na gruz
6 grudnia 2023
 • Kontenery na gruz

Worki Big Bag a ekologia

Branża budowlano-remontowa nie jest bez wpływu na środowisko naturalne. Warto więc zmniejszać emisję gazów cieplarnianych oraz redukować ilość odpadów tam, gdzie to możliwe. Sprawdź, jak […]

Czytaj więcej

Lokalizacje w Warszawie (wszystkie dzielnice) i okolicach: