Blog

Hero

Kontenery na gruz Legionowo

6 października 2023
 • Kontenery na gruz
 • Wynajem kontenerów
Kontener na gruz wywóz odpadów budowlanych Legionowo

Kontenery na gruz i wywóz odpadów Legionowo 7 dni w tygodniu

Nasza firma stawia na pierwszym miejscu zapewnienie możliwości odpowiedniego usuwania materiałów, które powstają podczas prac remontowych, budowlanych czy innych sytuacji, w których ich ilość jest znacząca, a tradycyjna utylizacja jest ograniczona ze względu na rozmiar czy przepisy prawne.

Wywóz gruzu Legionowo – Całościowa obsługa odpadów

Eksperci z firmy Krymar specjalizują się w kompleksowej obsłudze odpadów wynikających z prac remontowych i budowlanych w Legionowie o okolicach miasta. Oferujemy Klientom możliwość wynajmu kontenerów na gruz czy worków Big Bag. Nasze usługi obejmują również wywóz odpadów na obszarze stolicy oraz całego województwa mazowieckiego. U nas z łatwością pozbędziesz się niechcianych odpadów z prac, które nie nadają się do tradycyjnych środków miejskiego oczyszczania. Nasz zespół specjalistów udzieli porad dotyczących doboru właściwego kontenera adekwatnie do rodzaju i ilości odpadów. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

 • Kontenery przeznaczone na gruz,
 • Kontenery dla wełny mineralnej i styropianu,
 • Kontenery na odpady ziemne,
 • Kontenery na złom,
 • Kontenery dla odpadów wielkogabarytowych, takich jak meble.

Z nami Twoje prace remontowe czy budowlane zostaną przeprowadzone sprawnie, dbając o ekologiczny charakter działania. Dostosowujemy nasze usługi do Twoich specyficznych wymagań.

Wywóz odpadów 7 dni w tygodniu – doceniamy Twój czas.

Nasz zespół jest dostępny 7 dni w tygodniu, gwarantując dostawę kontenerów i worków Big Bag na terenie Legionowa oraz województwa mazowieckiego w ciągu tylko 24 godzin. Bez względu na Twoje potrzeby, gwarantujemy szybką reakcję i terminowe świadczenie usługi. Po ustalonym czasie odbierzemy kontener, dbając o odpowiednią utylizację odpadów. Pozwól nam zadbać o wszystko, skupiając się na tym, co dla Ciebie najważniejsze, zapewniając przy tym komfort i oszczędność czasu.

Kontenery na gruz Legionowo

 • BigBag 1 m3– sprawdzi się przy niewielkich remontach, bez wyburzania ścian i wynoszenia gabarytów, np. przy skuwaniu płytek, pracach ogrodowych; kilka worków BigBag może zastąpić kontener w miejscach o ograniczonej przestrzeni;
 • kontener 2 m3 – podobnie jak BigBag, sprawdzi się przy małych pracach remontowych, jednak dzięki większym wymiarom może zmieścić również niewielkie meble lub inne gabaryty;
 • kontener 3 m3 – to pojemność odpowiednia przy niezbyt dużych remontach, w których przewidziane jest wyburzanie ściany działowej lub kucie ścian w celu poprowadzenia nowych instalacji;
 • kontener 5 m3 – taki kontener sprawdza się podczas dużych remontów (np. kapitalnego remontu mieszkania lub domu);
 • kontener 7 m(otwarty lub kryty) – zalecamy go osobom, które prowadzą remont domu jednorodzinnego lub mieszkania o dużym metrażu, 
 • kontener 9 m3 – najczęściejznajduje zastosowanie na placach budowy lub przy generalnych remontach dużych domów i budynków gospodarczych;
 • kontener 18 m3 – największy z oferowanych przez nas kontenerów to rozwiązanie na profesjonalne budowy, z zapotrzebowaniem na wywóz dużych gabarytów lub bardzo dużych ilości odpadów.

Zobacz pełen opis kontenerów i zdjęcia: https://krymar.eu/wynajem-kontenerow/

Jak właściwie usuwamy odpady z budowy i remontu?

Zapewniamy profesjonalne i zgodne z prawem usługi wywozu oraz utylizacji odpadów budowlanych i remontowych. Przykładamy wielką wagę do ekologicznego podejścia w naszej działalności.

Odpady, które nadają się do ponownego wykorzystania, kierujemy na recykling. Przykłady takich materiałów to:

 • Gruz czysty (bez domieszek innych odpadów) – betonowe i ceglane fragmenty są oczyszczane, a później kruszone. Uzyskany w ten sposób materiał może służyć m.in. do utwardzania dróg, produkcji betonu czy asfaltu.
 • Drewno – resztki z produkcji okien, drzwi, belki czy inne drewniane elementy mogą być przetwarzane na płyty wiórowe czy inne produkty drewnopochodne.
 • Złom – przed przetworzeniem jest segregowany pod względem typu metalu (np. stal, metale kolorowe). Następnie przechodzi proces oczyszczania i przetopu.

Odpady, które nie kwalifikują się do recyklingu, trafiają na wysypiska, gdzie są odpowiednio składowane, lub do spalarni, w których są bezpiecznie unieszkodliwiane.

Jeśli masz jakieś pytania np chcesz dowiedzieć się, jaki kontener będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego przedsięwzięcia lub jaki dokładnie będzie koszt wywozu gruzu w Legionowie, to zadzwoń do nas pod numer:  512 280 610 Razem dopasujemy ofertę idealnie odpowiadającą Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.

Inne aktualności z tej kategorii

worki na gruz BigBag
20 lutego 2023
 • Wywóz gruzu

Wywóz gruzu, worki Big Bag Warszawa Mokotów

Worki Big Bag to bardzo wygodne rozwiązanie do usuwania gruzu na Mokotowie i innych dzielnicach miasta. Doskonałe dla indywidualnych inwestorów, przedsiębiorstw budowlanych, remontowych. Charakteryzują się […]

Czytaj więcej
wywóz gruzu kontenery na gruz marki
26 lipca 2023
 • Kontenery na gruz

Kontenery na gruz Marki

Wywóz gruzu i wynajem kontenerów w Markach. Bez względu jakiego typu prace budowlane czy remontowe masz w planach, jedno jest niezmiennym faktem – na terenie […]

Czytaj więcej

Lokalizacje w Warszawie (wszystkie dzielnice) i okolicach: